ב. יול 22nd, 2024
  רכבים לפירוק

  קניית רכבים לפירוק – קונים את כל הסוגים
  אנשים רבים טועים לחשוב שחברות אשר מפרסמות מודעה בסגנון "קונה רכבים לפירוק" מעוניינות לרכוש אך ורק רכבים פרטיים.

  ובכן, רוב החברות אשר עומדות מאחורי המודעות האלו מתעניינות למעשה ברכישה של כל סוגי הרכבים ובין היתר: רכבים פרטיים מכל הדגמים ושנות הייצור, אוטובוסים, מיניבוסים, משאיות גדולות וקטנות, אופנועים, קטנועים, מלגזות ואפילו סירות וכלי תחבורה ימיים אחרים.

  לכן, לא משנה איזה כלי תחבורה שלא עובד או לא תקין, אתם מחזיקים ברשותכם וגם לא באמת משנה אם אתם אדם פרטי או נציגים של חברה, באפשרותכם פשוט לפנות אל אותן החברות הרלוונטיות ולברר מולן איזה סוג של רכבים הן מעוניינות לקנות.

  חשוב לציין, שרבות מאותן החברות מעוניינות לרכוש רכבים בכל מצב – כלומר, גם אם יש לכם רכב בלי מנוע או רכב שרוף, מאוד יכול להיות שהחברות הללו יתעניינו בו – בכל מקרה, שווה לכם לבדוק את הנושא הזה כי בסופו של דבר תוכלו רק להרוויח מאותה הבדיקה.

  יצירת קשר מהירה עם קונה רכבים לפירוק, עסקה פשוטה

  מכיוון שחברות אשר מעוניינות לרכוש רכבים לפירוק בכל הארץ מפרסמות מודעות רלוונטיות ברשת האינטרנט ובאמצעי תקשורת אחרים, כל שצריך לעשות בכדי ליצור קשר עם אותן החברות, זה פשוט מאוד להשיב לאחת מאותן המודעות.
  סביר להניח שאחרי הפנייה והשיחה עם נציגי החברה, תוכלו להיות יותר חכמים לגבי פרטי העסקה ולהבין בין היתר: האם הרכב אותו אתם מחזיקים ברשותכם אכן רלוונטי עבור החברה. מהו סכום הכסף אותו תוכלו לקבל עבור מכירת רכב לפירוק. האם החברה תדאג לאסוף את הרכב מטעמה או שאתם תתבקשו להביא את הרכב למגרש כלשהו. איך התשלום יבוצע – במזומן ובמקום או בכל דרך אחרת.
  כמובן, שידע הוא כוח ואחרי שיהיה ברשותכם כל הידע הרלוונטי לגבי העסקה, תוכלו לקבל החלטה מושכלת ונבונה אם מתאים לכם לסגור, אם אתם רוצים לבחון אלטרנטיבות נוספות או אם אתם בכל זאת משאירים את הרכב ברשותכם – בעקבות שיקולים כאלה ואחרים.

  פירוק רכב – סוגרים עסקה?

  ובכן, יש עוד פעולה אחת שכדאי לעשות בטרם אתם מעבירים את הרכב שלכם לחברה אשר תקנה אותו לצורך פירוק חלקים.

  הפעולה הזו, נוגעת לביטול רישום הרכב וניתן לבצע אותה בשני דרכים שונים – הראשונה היא להגיע למשרד הרישוי עם תעודת זהות ואסמכתא אשר מעידה כי אתם הבעלים של הרכב ומילוי טופס ייעודי בנושא.

  הפעולה השנייה היא מילוי של טופס מקוון – במקרים רבים, ניתן למלא את אותו הטופס גם דרך האינטרנט.
  כשתסיימו לבצע את הפעולה הזו, תוכלו להיות שקטים ורגועים שהעסקה יכולה לעבור בצורה חלקה וכל שיישאר לכם לעשות זה להחליט איך אתם הולכים לבזבז את סכום הכסף אותו קיבלתם בעבור הרכב שלכם – סכום שיהיה בדרך כלל בגובה של בין מאות לאלפי שקלים.

  ניתן גם להוריד את הרכב מהכביש ישירות לעדכן את מוקד משרד הרישוי בטלפון *5678

  צריכים עזרה בתהליך מכירת רכב לפירוק? בקרו באתר קניית רכבים לפירוק עוד היום